Sonbahar Ve Kış İçin En İyi Trend Olan Öje Renklerı Ve Manikür Fikirleri

2019 Trendy Olan Öje Renkleri

fall nail colors 2019

Ne düşündüğünüzü biliyorum – sonbahar manikürü temelde sadece ortalama kaşlarınız ve koyu morlarınız, bir PSL kadar basit. Ancak 2019, kongrede çok sayıda kadın için rekor kıran, cesur saç tokası stiline geri dönen bir yıl oldu ve Lizzo VMA’ları kazandı – 2019 tamamen bir açıklama yapmakla ilgili ve sonbaharda istisna değil. Kabak baharatları denizinden, sezonun en şık ve 2019-Lacquire renkleri ile göze çarpıyor.

Görünümünüzü yazdan sonbahara dönüştürmenin en kolay yollarından biri tırnak renginizi değiştirmek. Elma toplama için klasik bir renk tonu veya ürkütücü bir film gecesi için şok edici bir renk tonu arıyorsanız (ya da zihirli olmayan ya da doğal bir tırnak cilası istiyorsanız!), Bu yılın sonbahar moda trendlerine göre en güzel tırnak renklerini tamamladık.

  1. Lacivert

Bu zengin, kremsi renk tonu, kobalt mavisi veya kraliyet mavisinden ziyade lacivert gibi hissettirir; bu, sonbahar mevsimi için daha sofistike, yetişkin bir hava verir. Tamamen güzel bir görünüm için onu donanma blazer veya bluz ile giymek üzereyim.

  1. Nötrler

Kendimizi nötrlerin bir çeşit fiil olarak kabul edebileceğini düşünüyoruz gibi hissediyoruz. Yani düşmek için nötr bir renk tonu giymek istiyorsanız ancak manikürünüzün de göze çarpmasını istiyorsunuz, JINsoon’dan gelen bu kum renkli opak oje boyasını surun.

  1. Zümrüt Yeşili

View this post on Instagram

Emerald nails ✨🌿😍 Sorry I’ve been so MIA the last few weeks ~ we’ve been SO busy designing + planning Malabella’s 5th Anniversary Soirée with a full r a i n b o w collection 🌈drop full of high vibe gems {including Emeralds – YAS!} 🌿 I know the sites been mostly sold out for a lil bit but I PROMISE new bebes are coming oh so soon! & we’ll be celebrating our 5th Anniversary soon online right after our huge bash on September 14 in Lovettsville, VA! ✨ If you’re in the area and would like to come DM me and I’ll send you an invite. Otherwise we’ll catch ya on Instagram + Instagram LIVE Sept 14 with sneak peeks and behind the scenes of our 5th Anniversary + Collection Launch Party!!✨💛 capture via Pinterest ~ tag artist ⚡️

A post shared by Malabella Jewels by Hannah ✧ ૐ (@malabella_jewels) on

Bu çok yıllık gölge her zaman şık olacaktır. Hemen hemen her şey ile gidecek bir yeşil ile koyu tonları tercih edin.

  1. Fuşya

Yaz boyunca parlak pembeler hüküm sürdüğü halde, vintage varyasyonlar bu düşüşü yönetiyor. Trende uygun, eş anlamlı bir görünüm için leylak rengi bir oje ve ruj eşleştirin.

  1. Gri

Yağmurlu günü aşik misin? Ruh halinizi bu bulutlu renkle eşleştirin ve güzel bir kitapla kıvrılın. Çok rahat!

  1. Parlak Altın

  1. Kavrulmuş badem

Kavrulmuş badem: favori bir düşme muamele gibi tatlı bir renk deneyin. Kırmızı bir ipucu ile bu tatli kahverengi, iştah açıcı bir sonbahar renk elyafıdır. Tırnaklarınızı badem şekline sokun ve görünümü gerçekten hissetirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fall nail colors 2019

7 Best Nail Colors and Ideas For Manicure That Are Trending for Fall

Hafıza Kaybı Ve Beyin Yaşlanması

Addiction and Negative Effects of Drug Abuse on the Human Body & Brain, Age-Related Memory Loss , memory, Alzheimer s disease, memory loss, Berkley, Is Your Memory Normal?, Experts say that mild memory loss is perfectly normal especially as we age, Ageing and the brain, retrograde amnesia,amnesia symptoms,amnesia causes,amnesia treatment,how to get amnesia,amnesia vs dementia,amnesia disease,amnesia definition psychology, dementia,anterograde amnesia,transient global amnesia,alzheimers disease,dissociative fugue,infantile amnesia,selective amnesia,amnesia drug,anterograde and retrograde amnesia hafıza kaybı ve yaşlanma, Alzheimer hastalık, Hafıza Kaybı Ve Beyin Yaşlanması, alzheimer belirtileri,alzheimer nedir,demans testi, inme nedir,felc nedir,iskemik inme nedir, Hafıza kaybı, amnezi, senkop nedir,